Cordó de connexió de fibra òptica G652D de 3,0 mm

Descripció breu:

Un cable de connexió és un cable de fibra òptica que s'utilitza per connectar un dispositiu a un altre per encaminar el senyal.Normalment, hi ha 4 tipus de connector: FC/SC/LC/ST.. 3 tipus de virola: PC, UPC, APC...

FC significa connexió fixa.Es fixa mitjançant una carcassa de canó roscada.Els connectors FC generalment es construeixen amb una carcassa metàl·lica i estan niquelats.


Detall del producte

Etiquetes de producte

Un cable de connexió és un cable de fibra òptica que s'utilitza per connectar un dispositiu a un altre per encaminar el senyal.Normalment, hi ha 4 tipus de connector: FC/SC/LC/ST.. 3 tipus de virola: PC, UPC, APC...

FC significa connexió fixa.Es fixa mitjançant una carcassa de canó roscada.Els connectors FC generalment es construeixen amb una carcassa metàl·lica i estan niquelats.

Connectors FC...

Fiber Optic Patch cord09

SC són les sigles de Subscriber Connector, un connector d'estil push/pull de propòsit general.Es tracta d'un tancament de connector quadrat i encaixat amb un simple moviment push-pull i amb clau.

Connectors SC...

Fiber Optic Patch cord08

El cable de connexió LC és un cable de fibra òptica que s'utilitza per connectar un dispositiu a un altre per a l'encaminament del senyal.LC són les sigles de Lucent Connector.És un connector de fibra òptica de format petit, la meitat de la mida del SC.

Connectors LC...

Fiber Optic Patch cord00

ST significa Straight Tip, un connector d'estil baioneta d'alliberament ràpid.Els connectors ST són cilíndrics amb acoblament de bloqueig de gir.Són tipus push-in i twist

Connectors ST...

Fiber Optic Patch cord010

PC significa Contacte físic.Amb el connector de PC, les dues fibres es troben com ho fan amb el connector pla, però les cares extrems es polien perquè siguin lleugerament corbes o esfèriques.Això elimina l'espai d'aire i obliga les fibres a entrar en contacte

Fiber Optic Patch cord011

UPC són les sigles de Ultra Physical Contact.Les cares finals tenen un polit estès per a un millor acabat superficial.Aquests connectors s'utilitzen sovint en sistemes digitals, CATV i de telefonia.

Fiber Optic Patch cord012

Característiques

Complint amb IEC, Telcordia GR-326-CORE, YD-T 1272.3-2005, estàndard

Baixa pèrdua d'inserció, alta pèrdua de retorn

Connexió d'alta densa, fàcil d'operar

Alta credibilitat i estabilitat

Bona en repetibilitat i intercanviabilitat

Aplicació

Equips de prova

FTTX+LAN

CATV de fibra òptica

Sistema òptic de comunicació

Telecomunicació

Especificació

1. Especificació del cable amb amortiment ajustat
Visualització del perfil:

1.Tight-buffered Cable Specification

2. Paràmetre de fibra

ARTICLE PARÀMETRE
Tipus de fibra G.652D
Mode Diàmetre de camp 1310 nm 9.2+0,4
1550 nm 10.4+0,8
Diàmetre del revestiment 125,0+1.0um
No circularitat del revestiment <=1,0%
Error de concentració del revestiment del nucli <=0,6um
Diàmetre de recobriment 242+7
No circularitat del recobriment <=6,0um
Error de concentricitat del revestiment <=12,0um
Longitud d'ona de tall de cable <=1260
Coeficient de dispersió 1310 nm <=3,0 ps/(nm*km)
1550 nm <=18ps/(nm*km)
Longitud d'ona de dispersió zero 1302 nm<= ƛo<=1322nm
Pendent de dispersió zero 0,091 ps/(nm*km)
Dispersió del mode de polarització (PMD) Fibra individual màxima PMD <=0,2 ps/
Valor de l'enllaç de disseny PMD <=0,08 ps/
Atenuació (màx.) 1310 nm <=0,36 db/km
1550 nm <=0,22 db/km

3. Paràmetres del cable

ARTICLE PARÀMETRE
Cable exterior Diàmetre exterior 0,9/2,0/3,0 mm opcional
Material PVC
Color taronja
Cable interior Diàmetre exterior Amortidor estanc de 0,9 mm
Material PVC
Color Blanc (SX) Blanc i taronja (DX)
Resistència Simple 100N
Dúplex 200N
Temps de drogues 500
Temperatura de funcionament -20~+60
Temperatura del magatzem -20~+60

4. Especificació del connector

ARTICLE PARÀMETRE
Tipus de connector LC/UPC(APC),SC/UPC(APC), FC/UPC(APC), ST/UPC.Opcional
Mode de fibra Monomode, G.652.D
Longitud d'ona de funcionament 1310, 1550 nm
Prova de longitud d'ona 1310,1550 nm
Pèrdua d'inserció <=0,2 db (PC i UPC) <=0,3 db (APC)
Pèrdua de retorn >=50db (PC i UPC).>=60 Db (APC)
Repetibilitat <=0,1
Intercanviabilitat <=0,2 dB
Durabilitat <=0,2 dB
Longitud de la fibra 1m, 2m... qualsevol llargada opcional.
Longitud i tolerància 10 cm
Temperatura de funcionament -40C ~ +85C
Temperatura del magatzem -40C ~ +85C

5. Imatge com a referència

5.Image for reference


  • Anterior:
  • Pròxim:

  • Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-ho