Caixa de terminació de fibra òptica personalitzada

Descripció breu:

La caixa de terminals muntada en carril DIN de fibra òptica és un disseny especial de caixa metàl·lica que s'ha de fixar al carril DIN.La caixa de terminació de fibra de ferrocarril DIN accepta un panell modular, el que el fa ideal per a aplicacions de recompte de fibres més petites de fins a 24 fibres i amb diferents plaques adaptadores (com la placa adaptadora ST Simplex, la placa adaptadora LC Simplex, la placa adaptadora LC Duplex, la placa adaptadora SC Simplex). , Placa adaptadora SC dúplex, Placa adaptadora FC Simplex. S'admet el servei OEM. ).Aquest tancament compacte permet dirigir terminacions o empalmes de fusió en àrees protegides molt més petites.

La caixa de terminals de fibra òptica de ferrocarril DIN està disponible per a la distribució i la connexió de terminals per a diversos tipus de sistemes de fibra òptica, especialment adequada per a la distribució de terminals de mini-xarxa, en què es connecten els cables òptics, els nuclis de pegat o les tresses.Totes les caixes de carril Din es poden omplir completament.


Detall del producte

Etiquetes de producte

Característiques

Placa d'acer laminat en fred, pintura en aerosol electrostàtica.

Disponible per a 4, 6, 8, 12, 16, 24 nuclis.

Es pot instal·lar SC FC ST LC i un altre tipus d'adaptador.

Suficient radi de curvatura.

Disseny raonable, bona protecció per a la cua.

Fàcil d'instal·lar i mantenir.

Configuració de dispositius de frenada automàtica.

Estructura de tipus a prova de pols, instal·lació flexible, fàcil d'obrir i tancar.

Panell de connexió de fibra de carril din Integrat amb les funcions d'empalmament, bobinat, emmagatzematge, distribució de fibra òptica, etc.

Accepteu el servei personalitzat, com ara el logotip d'impressió, el color, la forma personalitzada.

Fiber Termination Box02

Aplicacions

Adequat per a la distribució de connexió de cables de cua, cinta i grapat.

S'utilitza per a carril Din, aplicacions de paret.

S'utilitza en FTTH, telecomunicacions, CATV, etc.

Fiber Termination Box03
Fiber Termination Box04
Fiber Termination Box05
Fiber Termination Box06

Paràmetres

Productes

carril dinCaixa de terminació òptica

Tipus de connector

LC SC FC ST

Nuclis

4 Fibres a 24 Fibres

Tipus de cable

SM MM OM3 OM4

Material

Acer laminat en fred

Color

BLANC

paquet

Capsa de cartró

Paraules clau del producte

Caixa de terminals de ferrocarril DIN de fibra òptica del sistema GPON

Fiber Termination Box07







  • Anterior:
  • Pròxim:

  • Escriu el teu missatge aquí i envia'ns-ho

    Categories de productes