Connector ràpid de fibra

  • FTTH SC/APC Single Mode Optical Fiber Cable Quick Fast Connector Adapter for Drop Cable Installation Project

    Cable de fibra òptica de mode únic FTTH SC/APC Adaptador de connector ràpid ràpid per al projecte d'instal·lació de cable de descens

    Aplicació:

    1. Projecte FTTH utilitzable
    2. Instal·lable de camp
    3. Ràpid, fàcil, precís
    4. Rentable
    5. Portàtil
    6. Instal·lació en menys de 2 minuts
    7. Rendiment òptic fiable i superior
  • FTTH SC/APC Optical Fast Connector

    Connector ràpid òptic FTTH SC/APC

    El connector ràpid (també anomenat "Conector sense polonès", "Connector pre-polit" o "Connector ràpid") és un dispositiu fàcil d'instal·lar.No es requereix cap eina ni plantilla.És universal per a cable pla de 250um / 900um / 2,0 mm / 3,0 mm.

    El connector mecànic de fibra òptica de muntatge en camp (FMC) està dissenyat per simplificar la connexió sense màquina d'empalmament de fusió.Aquest connector és de muntatge ràpid que només requereix eines normals de preparació de fibres: eina per pelar cables i tallador de fibra.El connector adopta la tecnologia pre-incrustada de fibra amb una virola de ceràmica superior i una ranura en V d'aliatge d'alumini.També, disseny transparent de la coberta lateral que permet la inspecció visual.

    Un connector de fibra òptica mecànica d'alt rendiment i fàcil d'utilitzar.Es pot utilitzar àmpliament en la connexió i interconnexió de cable de baixada FTTH